اهمیت ارتقاء سیستم کامپیوتر شما

اگر می خواهید به یک کامپیوتر از خود را، و سپس شما باید یک چیز در مورد آنها را درک کنید. ببینید، رایانه چیزهایی که شما باید پس از چند سال دور نیست. این چیزی است که شما می توانید ساخت در، بهبود و ارتقاء است. یک کامپیوتر می تواند به شما یک زمان بسیار طولانی طول بکشد. اگر یک چیز شما نیاز به در مورد کامپیوتر می دانیم وجود دارد آن است که تنها چیزی که آن را برای طول عمر نیاز به ارتقاء است. شما نباید ترس به ارتقاء سیستم خود را. شک چیزی که مشترک با کاربران کامپیوتر است. اما اگر شما می خواهید به یک سیستم بهتر، که شما زمان بسیار طولانی طول می کشد، شما باید برای باز کردن به ارتقاء سیستم های کامپیوتری. در اینجا چند پیشنهاد ارتقاء بسته به نیازهای شما هستند.

اگر شما شروع به متوجه کاهش از سیستم خود را، و سپس شما ممکن ارتقاء سخت افزار داخلی نیاز دارند. یک روش ساده تر خواهد بود به فرمت کامپیوتر شما، اما گاهی اوقات، که نه تنها انجام خواهد داد. که آن را به سرعت کامپیوتر می آید، مولفه های کلیدی هستند حافظه و پردازنده. حافظه بسیار آسان است به ارتقا دهید. همه شما باید انجام دهید تراشه های حافظه جدید اقدام به خرید است و آنها را در اسلات حافظه خالی در کامپیوتر خود قرار داده. پردازنده است که کمی سخت تر به تغییر، هر چند. اول، شما باید مطمئن شوید که پردازنده های جدید شما می خواهید سازگار با مادربرد فعلی شما است. اگر از آن است پس از آن نه شما هم می توانید برای پردازنده دیگر که سازگار نگاه کنید، و یا جایگزین مادربرد خود را با چیزی که سازگار با آن است.

ارتقاء دیگر شما ممکن است بخواهید برای شیفت به یک سیستم مانیتور دوگانه است. سیستم مانیتور دوگانه عالی برای افرادی که نیاز به نظارت بر بسیاری از وظایف در یک زمان است. این است نیز برای افزایش تجربه بازی. اگر شما می خواهید به تغییر جهت به یک سیستم مانیتور دوگانه، فقط در دو ال سی دی یا مانیتور LED سرمایه گذاری و اطمینان از کارت گرافیک خود را می توانید سیستم مانیتور دوگانه را اداره کند. شما همچنین می توانید بر روی یک پایه مانیتور دوگانه که شما صرفه جویی زیادی از فضا و حتی با دو مانیتور بر روی دسکتاپ شما سرمایه گذاری کند.

ارتقاء لازم به طول عمر کامپیوتر خود هستند، و هنگامی که شما را در درک چگونه شما به راحتی می توانید خود را ارتقا دهید کامپیوتر، شما یک PC سریع تر و پاسخگو تر بدون صرف پول بیش از حد در خرید یک سیستم جدید لذت ببرید.


buy vpn

Source by Sam Lee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *