اهمیت لوازم جانبی کامپیوتر

کامپیوترها تبدیل شده اند واقعا پیشرفته با انواع گسترده ای از لوازم جانبی متصل به آن. ما می توانیم و لوازم جانبی به عنوان یک دستگاه است که به یک کامپیوتر متصل است اما بخشی از آن نیست را تعریف کنیم. قابلیت های یک لوازم جانبی بستگی به کامپیوتر آن را به وصل شده است. یک کامپیوتر با تمام لوازم جانبی لازم به منظور انجام تمام وظایف را در راه کارآمد تر مجهز شده است. دو نوع از لوازم جانبی وجود دارد یکی لوازم جانبی اساسی است و دیگر accessories.Basic پیشرفته لوازم جانبی موجود بلندگو، پرینتر، اسکنر، یو پی اس، محافظ خروش، هدست، موارد و پوشش می دهد، تمیز کردن و تعمیر تجهیزات، می باشد و غیره لوازم جانبی کامپیوتر پیشرفته شامل وب کم، میکروفن، تجهیزات بازی، دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل، سی دی و دی وی دی ضبط دیسک های، لوازم جانبی شبکه، مودم.

این لوازم جانبی کامپیوتر هر کار بسیار سریع و آسان به عنوان مثال اگر شما یک چاپگر شخصی متصل به کامپیوتر شما پس از آن وجود بدون نیاز به رفتن به هر دفتر به سند چاپ شده است. دستگاه مهم ترین کامپیوتر است که یو پی اس (اضطراری منبع تغذیه)، آن را فراهم یک منبع تغذیه مداوم به یک کامپیوتر به طوری که هیچ داده ها باید از دست داد. هدست همراه با میکروفون ساخته شده در آن، بنابراین شما نه تنها می تواند گوش دادن به موسیقی و همچنین ایجاد یک تماس از کامپیوتر خود را به کامپیوتر و یا گوشی های دیگر. وب کم اجازه می دهد تا گرفتن عکس و یا ضبط ویدیو خود و یا استفاده می شود به یک چت زندگی می کنند با هر کسی از طریق اینترنت.

دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل مانند درایوهای فلش USB را می توان مورد استفاده برای انتقال داده ها. ظرفیت این دستگاه از ۸ تا ۱۲ گیگابایت متفاوت است. سی دی و دی وی دی قابلیت دوباره نویسی را نیز منبع دیگری از انتقال و ذخیره سازی داده ها می باشد. اگر دستگاه فوق به اندازه کافی برای انتقال داده ها پس از آن ما همچنین می توانید برای لوازم جانبی مانند کابل شبکه و یا مودم شبکه است. این دستگاه های شبکه را می توان مورد استفاده برای انتقال داده ها در یک شبکه محلی و یا بر روی اینترنت.

بسیاری از لپ تاپ ها ساخته شده اند در اینترنت بی سیم است که مسافر را قادر می سازد برای دسترسی به اینترنت در حالی که سفر. ویژگی های مهم این مینی لپ تاپ است حمایت مانیتور خارجی و تصویری S استفاده از آن اتصال به تلویزیون. موس بی سیم لپ تاپ لوازم جانبی بزرگ است. یک کامپیوتر رومیزی نیز در می آید شگفت انگیز همه در ویژگی های نهادند که شامل صفحه نمایش لمسی، Wi-Fi را، انتخاب رنگ، ساخته شده در وب کم، و کانکتور اسکارت تلویزیون.

به منظور خرید یک کامپیوتر رومیزی جدید نیازهای هستند می دانم که لوازم جانبی استاندارد وجود دارد که همراه با کامپیوتر مثل بلندگو، صفحه کلید، ماوس، مانیتور. اما برخی از است که به طور جداگانه مانند وب کم، یو پی اس، مودم، هارد دیسک خارجی و غیره خریداری شود اما در مورد لپ تاپ، وب کم، سخنرانان و غیره به عنوان دستگاه های ساخته شده در می آید وجود دارد. دیگر دستگاه های خریداری شوند میز لپ تاپ قابل حمل برای جلوگیری از سوختن لپ تاپ و ارائه حالت کار راحت هستند. جهانی آداپتورهای لپ تاپ قدرت، پروژکتور قابل حمل، پرینتر های موبایل، موش لپ تاپ بی سیم، بلندگو لپ تاپ برخی از لوازم جانبی کامپیوتر دیگر را به در حالی که خرید یک لپ تاپ خریداری شود.


buy vpn

Source by Atanu Shaw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *