تاریخچه مختصری از آموزش بر پایه کامپیوتر

آموزش بر پایه کامپیوتر و یا CBT در حال حاضر به طور گسترده ای در آموزش و پرورش به تصویب رسید، آموزش شرکت برای یادگیری هر موضوع از ریاضی، تاریخ به مهارت فروش، پشتیبانی مشتریان و مدیریت پروژه. نیروی محرکه بلوغ CBT صنعت، صنعت حمل و نقل هوایی با این حال، بوده است.

در سال ۱۹۸۰، آموزش کامپیوتر و بر اساس شبیه سازی به خلبان برنامه های آموزشی به منظور کاهش هزینه آموزش و جلوگیری از مسئله ایمنی در معرفی شدند آموزش -site. کمیته حمل و نقل هوایی صنعت کامپیوتر مبتنی بر آموزش (AICC)، انجمن بین المللی از متخصصان آموزش مبتنی بر فن آوری، نظارت و توسعه دستورالعمل برای صنعت هوانوردی در طراحی، پیاده سازی، تحویل، و ارزیابی CBT.

در اوایل دهه ۹۰، CBT راه خود را به موسسات آموزشی و بازار شرکت ها ساخته شده بود. این دفترچه های راهنمای آموزشی مبتنی بر متن و اغلب تدریس کاربر چگونه برای تکمیل درس خاص است. متاسفانه، کامپیوترها هنوز در آن زمان، ساخته شده است که آن را دشوار است برای اضافه کردن به کلاس های درس روند. در آن زمان، معلمان هنوز هم با استفاده از برنامه های CBT بر اساس شدت موافق نیست. در حالی که این یک راه عالی برای یادگیری موضوعات بدون نیاز به عجله بود، این فن آوری کوتاه سقوط کرد. آن را تا سال بعد که کامل چند رسانه ای، که شامل صوتی و تصویری، به این درس یکپارچه بود. از آنجا، آموزش مبتنی بر کامپیوتر فقط محبوب تر است.

همانطور که تکنولوژی پیشرفت، دوره های آموزشی مبتنی بر کامپیوتر نیز گرفتن بهتر است. در اواخر دهه ۹۰، CBT کامل از فیلم بود، پخش صوت، و یک آرایه وسیعی از موضوعات. این نوع از آموزش مبتنی بر کامپیوتر که توسط دانشگاه در سراسر جهان انتخاب شد. این زمانی است که دوره های آنلاین شروع به گرفتن به صورت کامل. دانشگاه کلاس های آنلاین به کسانی که فقط می تواند دوره های واقعی حضور نداشت ارائه شده است. پر از سخنرانی های تصویری و امتحانات عمل، دانش آموزان قادر به کار با سرعت خود را داشتند. اگر چه این یک ایده سخت صدا، دانش آموزان از اختراع را دوست داشتم. این نه تنها اجازه در حال حاضر به کار برای به دست آوردن آموزش و پرورش بیشتر است، اما کسانی که با ناتوانی های یادگیری کار را در زمان خود کمک کرده است.

CBT به مراتب فراتر از ذهن دانش آموزان کالج رفته است. بطرز شگفت انگیزی، آن را نیز آموزش هوانوردی است. آموزش مبتنی بر کامپیوتر در حال حاضر اجازه می دهد تا خلبان بالقوه به استفاده از بلیط هواپیما شبیه سازی شده و دوره های طراحی شده برای کمک به آنها مفاهیم را درک کنید. توجه به این واقعیت که بسیاری از مردم ترجیح می دهند یادگیری در یک محیط آرام، به طوری که آنها می توانند اغلب بررسی، CBT تبدیل شده است به طور گسترده ای در میان مدارس حمل و نقل هوایی محبوب. این برنامه های کامپیوتری نیز حمل و نقل هوایی منابع اطلاعات، و سایر ضروریات را آموزش دهد. به عنوان یک نتیجه، خلبانان می توانند به راحتی با هدست دیوید کلارک خود پرواز، که دانستن آنها همه چیز را در مورد منابع هواپیما می دانم.

اگر چه CBT هنوز مورد بحث است، بسیاری از دانشگاه ها و مدارس حمل و نقل هوایی شکل جدیدی از یادگیری را پذیرفته اند. با دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری خاص، و برنامه های سخت، این نوع از آموزش الکترونیکی کمک می کند تا هر کس یک آموزش بزرگ. ممکن است که به انجام رسیدن بیشتر از زمانی که راحتی و انعطاف پذیری موجود است. شما دیگر لازم نیست که در مورد گرفتن به دانشگاه در زمان، و یا دائم سه شغل با آرایه ای از دوره های مختلف نگران باشید. حتی خلبانان می توانید از آزادی های آموزشی خواب، اگر به این معنی صرف ساعت اضافی در خانه مطالعه آخرین منابع حمل و نقل هوایی. برای اکثر زبان آموزان، آموزش مبتنی بر کامپیوتر اجازه داده است جامعه برای باز کردن ذهن خود را برای تحصیل. دانش آموزان دیگر لازم نیست که در مورد گرفتن پشت نگران باشید. CBT را ممکن می سازد، بدون توجه به سطح شما را در.


buy vpn

Source by Natalie Aranda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *