جهان مدرن هوش مصنوعی

فناوری نقش مهمی در آوردن تغییرات انتقالی در شیوه زندگی انسان در سراسر جهان ایفا می کند. از آنجا که سن، مردان، زنان، و فن آوری عمیقا با یکدیگر در ارتباط است. رشد تکنولوژی نیز به ارمغان می آورد آینده ما بسیار به ما نزدیک تر با سرعت هر چه سریع تر است که ما از آن است که امروز فکر می کنم. فن آوری در حال گسترش است در یک نرخ نمایی و از این رو، هیچ کس نمی تواند پیش بینی یا تضمین چه مدت شدن ابزار یا محصول خود را که از بازار چند ثانیه از خرید شما قبل از در لیست فن آوری بالا باقی می ماند.

رشد گسترده در فن آوری است هر سنگ unturned به هیپنوتیزم تجربه انسانی باقی نمانده است. هر مرحله و دولت از صنعت که در آن ما امروز کار اساسا از طریق فن آوری، که به شدت در نیمه دوم قرن ۲۰ پدید آمده تغییر شکل شده است. با ظهور اینترنت، فن آوری تمام مرزها و درک از مردم در سراسر جهان را شکسته است.

این انقلاب است همچنین تصور می شود ابزار قدرتمند است که به اندازه کافی قادر به طوری که در روزهای آینده کامپیوترها و فن آوری به زودی باهوش تر از ما تبدیل شده است. توسعه فن آوری باز می شود امکانات جدیدی که به موجب آن زندگی روزانه مردم راحت تر، سالم، قابل فهم، امن، سرگرم کننده و مستقل شد. از آخرین فن آوری نیز به ما، کمک در شرایط راه حل های انرژی پسند و پایدار است که در بهبود محیط زیست که در آن زندگی می کمک می کند.

تشدید شایع در فناوری شده است بسیار جلوتر از صرفا زندگی ما نقل مکان کرد راحت تر است. علاوه بر این، به این، این پتانسیل را دارد که تغییر در هر جنبه ای از آنچه ما به عنوان انسان فکر می کنم. با توجه به این، ما را تبدیل فرا.

چه ترابشریت است؟

ترابشریت گفته می شود به جنبش فکری است که با هدف درک آنچه باعث می شود یک انسان، و چگونه ما می توانیم فراتر از طبیعی ما بروید محدودیت ها. در کوتاه مدت آن یک فاز که تبدیل انسان که در آن رفتار و شرایط از طریق توسعه فیزیکی آن ما، و ظرفیت روانی با رشد فن آوری های پیچیده در دسترس است.

استفاده رو به رشد فن آوری نیز انسان در رابطه با تغییر کرده است توانایی انجام در هر حالتی. استفاده سریع از آخرین فن آوری همچنین باعث می شود یک مرد و زن دقیق. به علاوه، سرعت سریع تر از انتقال تکنولوژی در این دنیای دیجیتال نیز به بررسی چگونه به سرعت نسل جوان ما این است که اتخاذ این فن آوری در این سن از کسانی که چند سال قبل متولد شده اند. پیشرفت فن آوری های جدید به ما یک راه بهتر برای برقراری ارتباط و استفاده عالی از سرگرمی برای ساخت زندگی ما لذت بخش تر فراهم می کند.


buy vpn

Source by Purushottam Shrivastava

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *