خطا در زمان اجرا ۸۰۰۱۰۱۰۸ – مشکلات شی قطع، هر کس

اگر شما یک خطای زمان اجرا ۸۰۰۱۰۱۰۸ کردم، راه حل خود را به صورت واقعا آسان و یا آن را واقعا سخت است. کاربران کامپیوتر به طور منظم اغلب این خطا به دلیل یک شی اکتیو ایکس آنها نیاز برای دستکاری در دسترس نیست. باور کنید یا نه، که می تواند خبر خوب.

اغلب، دلیل شی اکتیو ایکس در دسترس نیست دلیل است که شما تعطیل برنامه که جسم پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید به طور خودکار به صادرات برخی داده ها را از یک صفحه گسترده اکسل به ویژوال بیسیک. شما در حال کار با ویژوال بیسیک و شما خطا ۸۰۰۱۰۱۰۸ از "شی خواسته است از مشتریان خود قطع شده است." این بدان معنی است که "مشتری" (ویژوال بیسیک) سعی کردم به تماس تا جسم اکتیو ایکس از اکسل، اما جسم در دسترس نبود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] رایج ترین دلیل چرا؟ شما اکسل تعطیل! پس نگه داشتن اکسل در حال اجرا و جسم متصل خواهد شد و شما باید خطا در زمان اجرا ۸۰۰۱۰۱۰۸٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نیست اگر شما خطا ۸۰،۰۱۰،۱۰۸ همچنان ادامه دارد، مشکل خود را ممکن است پیچیده تر. مشکلات شی اکتیو ایکس نیز ممکن است در DLL های ثبت نشده را در رجیستری (که در آن دستورات اکتیو ایکس نگهداری می شوند) سرچشمه، و یا حتی نرم افزارهای مخرب. بنابراین آغاز رسیدگی به خطای خود را با ۸۰۰۱۰۱۰۸ تعمیر و نگهداری کامپیوتر عمومی. تمام به روز رسانی برای ویندوز و هر تکه در دسترس و یا برطرف سازی اساسی مشکلات برای برنامه های کاربردی خاص خود را. از آنجا که بسیاری از خطاهای زمان اجرا ناسازگاری بین برنامه های کاربردی و یا در سیستم ساقه، به روز رسانی معمولا عاقلانه است. به روز رسانی معنی خواهد بود که شما باید DLL های بیشتر در حال حاضر و اکتیو ایکس در دسترس است.

اگر مشکلات خود را ادامه اجرای نرم افزار ضد ویروس خود را در یک اسکن کامل سیستم. پس از آن بهترین نرم افزار تعمیر رجیستری استفاده دوباره ثبت نام DLL های خود را، تعمیر خطاهای اکتیو ایکس مربوط به آینده از رجیستری و به طور کلی تمیز کردن آشغال های چسبنده داخل دستور کامپیوتر شما مرکزی. پاک کننده رجیستری در رفع فساد رجیستری که باعث خطاهای زمان اجرا مانند خطای زمان اجرا در ۸۰۰۱۰۱۰۸٫ تخصص پاک کننده رجیستری خوب ارائه خواهد تشخیصی رایگان، بنابراین شما می توانید بگویید اگر نرم افزار قادر به حل مشکل خاص خود را خواهد داشت. (چرا برنامه ای است که می تواند به شما کمک نمی کند، حق خرید)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر هر یک از این مراحل حل خطای خود را پس از آن ۸۰،۰۱۰،۱۰۸ شما نشسته زیبا. متاسفانه آن است که همیشه خیلی ساده نیست. وقتی همه چیز نتواند، شما ممکن است مجبور به پرداخت تکنولوژی تعمیر فوق العاده تیز برای جستجو از طریق فایل های خود را و یا حتی از طریق خط کد برای پیدا کردن مشکل. بار بسیاری از برنامه نویسان نوشتن کد خطا زمان اجرا ۸۰۰۱۰۱۰۸ و راه حل به دلیل یک خطای کوچک در یک خط از کد همیشه دردناک به این دلیل که «قطع ارتباط» اتفاق می افتد. (این یک جهنم خاص از ویرایش کد، در واقع.) امیدوارم که علت خطا را نمی خواهد بود بسیار دشوار به کشف! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

buy vpn

Source by Jody Jencson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *