فضای مجازی و پیچیدگیهای آن

من فکر می کنم در فضای مجازی زندگی می کنند، به عنوان همه چیز را از چشمه اب گرم من به تهویه هوا، تلفن همراه به ماشین، قهوه ساز به کار پردازنده مواد غذایی در تکنولوژی کامپیوتر. از بلند شدن در صبح به رفتن به رختخواب در شب، من به طرز فوق العاده، توسط رایانه که من آن را تقریبا فراموش کرده به درک که این کامپیوترها احاطه شده است.

در چند دهه قبل، فضای مجازی در مرحله جنینی خود بود و در واقع سخت به درک به عنوان معنای آن به شبکه ای از رایانه های اتصال چند سازمان عملا محدود شده بود. اما، امروز سناریوی کاملا به عنوان هر رشته ای که ما را با یکی دیگر از رشته است توسط کامپیوترها و اینترنت متصل متصل متفاوت است. می شود آن را یک سیاستمدار، تاجر، یک انسان معمولی، بوروکرات یا اخلاقگرا، هر کس است لعنتی مسائل مربوط به اینترنت است. نام داده شده به این گونه مسائل را مسائل امنیت سایبری است.

هر زیستگاه این فضای مجازی مواجه با مسائل مختلف امنیت سایبری و تنوع زیاد است که یک موضوع واحد به سختی می شود به طوری که هر کس ویروسی می توانید آن را درک است. مسائل فراوان، پرسش و پاسخ که باقی می ماند تا ضعیف توسط توده ها قابل فهم باشد. از این رو، ما باید آگاه تر و درگیر به منظور درک بیشتر و فکر می کنم سخت تر در مورد تهدیدات سایبری جدید که پاپ تا تقریبا هر روز در فضای مجازی ما ساکن است.

من واقعا نگران، "اگر اضطراب سایبری در میان ملل تدابیر در مورد مسائل امنیت سایبری، مسائل خصوصی و مسائل هک پس آن یک جنگ سایبری ویرانگر ". احتمال جنگ سایبری به حدی زیاد است که کسب و کار امنیت سایبری در حال گسترش است و به همین انبوه واحدهای ویژه ارتش با تکنیک های دفاع سایبری هستند. تهدیدات سایبری اند تا بد بر ذهن ما است که ما آماده به سازش با حفظ حریم خصوصی ما هستند گرفته

اگر من همیشه می توانید در مورد جنگ سایبری تصور کنید، تنها چیزی که اعتصاب و ذهن من است:

جنگ سایبری را به ارتش مبارزه با یکدیگر در مرز و یا در هوا محدود شود، در واقع، آن را فراتر از آن است. سایبری کشور قوی از ابزار دیگر ملل، که برای ایجاد شبکه و غیر فعال کردن آنها استفاده خواهد شد هک، یعنی ماشین پشتیبانی می کند پیام استفاده می شود که برای انتقال نیروهای جنبش و دیگر اطلاعات حیاتی در طول جنگ نابود خواهد شد، کانال های ارتباطی ، حمل و نقل و دیگر سازمان های حیاتی خواهد بود و محو.

به عبارت ساده تر از پیروزی خواهد بود که سرنوشت یک کشور قوی اینترنتی و یا وجود خواهد داشت بدون پیروزی این دلیل که کل فضا خواهد به یک پایه هنوز هم آمده است.

چه ما در واقع نیاز به درک؟

عصر تکنولوژی حرکت می کند بسیار سریع تر از سن انسان است. هر روز دیگر یک تکنولوژی جدید طول می کشد تولد ترک آنهایی که زودتر پشت سر گذاشت. به عنوان مثال، وجود دارد زمانی که مرغی شبیه فاخته تکزاس کامپیوتر فوق العاده سریع بود، اما، در عرض چند سال آن را از لیگ از ابر رایانه به عنوان فن آوری جدید با امکانات جدید آمد آینس بودند، دیگر ابر رایانه سریع تر از مرغی شبیه فاخته تکزاس وجود دارد. این یک هفته قبل از زمانی که من شروع به نوشتن در مورد موتور ۳۶۰ و Asus ذن ساعت بود، اما، در نهایت زمانی که من از انتشار آن فکر کردم من پیدا شده است که ال جی ساعت هوشمند در بازار با ویژگی های پیشرفته است. در این مورد، آن را به یک ماده از چند روز بود و من مجبور به بازنویسی بررسی فکر می کنم. این است که چگونه فناوری در حال حرکت است در سرعت غیر قابل تصور و در حال حرکت نگه می دارد.

هیچ کس واقعا می تواند پیش بینی آینده و یا سرنوشت فضای مجازی است. نظریه ها و روند ما امروز بر این باورند، می تواند شگفت آور در آینده ای نزدیک است. به عنوان مثال، آب مسدود تبخیر با گرما، اما، ما هیچ وقت نمی دانید که در آن هر تبخیر مولکول آب واقع می رود و که مولکول آب در حال رفتن به تبخیر بعدی. تنها بخشی از نظریه ما که از هم اکنون می دانیم این است که آن گرما که باعث تبخیر است. تواند وجود داشته باشد بسیار بیشتر در مورد مشابه در آینده می دانند.

بنابراین، در مورد حقایق است و معتقد است مربوط به امنیت سایبری. ما هرگز نمی تواند از تهدیدات آینده و پایداری اقدامات امنیتی که بهترین در تاریخ گذاری میکنند پیشبینی کند. تهدید ما می دانیم وجود دارد و تهدید ما می دانیم که ما در مورد نمی دانم و پس از آن تهدید است که هنوز ناشناخته در مورد امنیت سایبری وجود دارد.

اگر چنین تهدید شده است به ما در زمان آغاز به کار از شناخته شده دنیای کامپیوتر، نژاد انسان را قرار گرفتن در معرض خود را به آن را محدود کرده اند. خوب! این نیز یک تصمیم مرگبار به دلیل وجود دارد که چیز دیگری که دنیای کامپیوتر را با boons و نفرین خود را جایگزین شده ثابت شده است.

از این رو، مهم تر در حال ساخت درک صحیح و اجرای پاسخ متفکرانه نسبت به هر امکان جدید فضای مجازی می تواند ما ارائه دهد. به طور خلاصه ساکنان جهان سایبری باید به اندازه کافی هوشیار برای مدیریت و درک خطرات که مکمل با وسایل رفاهی و شادی آن – این دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به درک

.

buy vpn

Source by Punit Insa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *