قرار دادن شما بهترین پا رو به جلو با جلوه های ویژه گرافیکی انتقال در پاورپوینت ۲۰۱۶

ایجاد یک ارائه پاورپوینت swashbuckling در واقع یک امر آسان نیست. به سادگی یک مثال خوب از یک PPT نیاز به مرتب ساختن افکار، محتوای دقیق و انتقال البته خوب ویژگی های بیش از حد.

کار بر روی آخرین جنبه ذکر شده در بالا، مایکروسافت به ارمغان آورده است یک نام تجاری نوع انتقال یا ویژگی جدید به سادگی به عنوان شناخته شده "جلوه های ویژه گرافیکی". با استفاده از این نوآورانه "جلوه های ویژه گرافیکی" ویژگی در حال حاضر بسیاری ساده تر به سادگی قالب اسلاید جذاب به عنوان ستون برای مثال PPT استثنایی. ترین جنبه های شگفت انگیز از جلوه های ویژه گرافیکی است که می توان آن را به طور خودکار اعمال به حرکت و یا تبدیل اشیاء، اشکال، نمودارها، SmartArt برای، تصاویر، کلمات و یا کاراکتر در سراسر قالب پاورپوینت و بهترین بخش این است که همه این را می توان تنها با یک کلیک انجام می شود.

رفتن توسط فرهنگ لغت به معنی جلوه های ویژه گرافیکی تعریف شده است به عنوان "برای تغییر هموار از یک تصویر به انیمیشن یک کامپیوتر دیگر با استفاده از". این چیزی است که این ویژگی جدید به صورت خودکار شامل برای کاربران به عنوان مثال هموار تغییر ایجاد کنند.

با ویژگی های سرد جلوه های ویژه گرافیکی آن بسیار ساده است به زوم در، چرخش، تغییر اندازه و تغییر رنگ یک شی در یک PPT اسلاید. به طور مشابه، چرخش کلمه، تغییر اندازه فونت، تغییر نوع فونت و غیره نیز می تواند استفاده شود. بیشتر وجود دارد، به عنوان جنبش از شخصیت همچنین می توانید با جلوه های ویژه گرافیکی به دست آورد. یک نکته قابل توجه است که باید در اینجا مورد تأکید قرار گیرد، نگه داشتن حالت حروف یا سرمایه گذاری برای کل اسلاید به درخواست این انتقال ضروری است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، پاورپوینت ۲۰۱۶ و آفیس ۳۶۵ یک نیاز ضروری برای اعمال جلوه های ویژه گرافیکی است.

در حال حاضر، اجازه دهید درک دقیقا چگونه ویژگی های جدید جلوه های ویژه گرافیکی به صورت خودکار مایکروسافت کار می کند.

اولین و مهمترین، به درخواست هر نوع جلوه های ویژه گرافیکی دو اسلاید PPT یکسان مورد نیاز است. این را می توان با کپی کردن یک طراحی اسلاید به دست آمده. اگر یکسان نیست، از دو اسلاید ارائه باید حداقل یک ویژگی مشترک دارند به طوری که برای اعمال هر نوع جلوه های ویژه گرافیکی.

سفر به استفاده از جلوه های ویژه گرافیکی در ارائه پاورپوینت، از آن کوتاه و ساده است فقط سه است روش گام به گام:

۱٫ در مرحله اول، ساختن یک کپی از اسلاید اصلی با کلیک روی "کپی کردن اسلاید" گزینه و یا به سادگی با Ctrl + D

۲٫ در مرحله دوم، اعمال تغییرات مورد نظر در ماکت یا دوم اسلاید PPT.

۳٫ در نهایت، درخواست انتقال جلوه های ویژه گرافیکی در ماکت و یا اسلاید PPT دوم به حرکت اشیاء، کلمات و یا شخصیت به عنوان در سبک خود را.

بیایید با هم یک نگاهی از نزدیک در روش قدم به قدم برای درک بهتر از نرم افزار جلوه های ویژه گرافیکی.

۱٫ برای اعمال گذار فقط انتخاب کنید و یا انتخاب اسلاید ماکت دوم.

۲٫ بعد از این را مکان نما بر روی روبان یا نوار ابزار را انتخاب کنید "انتقال Tab" را و یا در صورت آندروید "اثر گذار".

۳٫ منو اینجا باز خواهد شد. از این منو را انتخاب کنید "جلوه های ویژه گرافیکی".

۴٫ در انتخاب "جلوه های ویژه گرافیکی"، بیشتر مختلف "از گزینه های اثر" خواهد شد مثل اشیاء، کلمات و یا کاراکتر را باز کنید.

۵٫ در حال حاضر گزینه مورد نظر به عنوان در هر مورد نیاز به اعمال جلوه های ویژه گرافیکی را انتخاب کنید.

۶٫ جدای از این، در مجاورت "گزینه اثر" گزینه های دیگر مانند از "صدا"، "مدت زمان" و "درخواست به تمام" را برجسته خواهد کرد.

۷٫ تنظیم این پارامترها به عنوان در هر مورد نیاز نشان می دهد پاورپوینت خاص.

در پوسته مهره، جلوه های ویژه گرافیکی در واقع هزاران اثر را به یک مدل PPT واقعا فک انداختن یکی. عامل به همان اندازه قابل توجه دیگر این است که آن را موجب صرفه جویی در زمان کاربران گرانبها، که در غیر این صورت می تواند زباله رفته برای ایجاد همان اثر با انیمیشن مسیر حرکت.

با و بزرگ، جلوه های ویژه گرافیکی باعث می شود جسم، کلمه و یا حرکت شخصیت خیلی صاف نتیجه دادن لمس حرفه ای. علاوه بر این، به عنوان جلوه های ویژه گرافیکی از ویژگی های انتقال اتوماتیک است از این رو بدون نیاز به درک تئوری وجود دارد. به سادگی با کلیک و شروع!


buy vpn

Source by Chetna Sharma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *