مزایا و معایب اجاره کامپیوتر

PC اجاره یک گزینه است که به سرعت در ابتلا به محبوبیت است، اما اجاره تجهیزات کامپیوتری خود را واقعا ارزشش را دارد؟ با در نظر گرفتن یک نگاه مختصر در جوانب مثبت و منفی از کامپیوتر اجاره شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا اجاره یک کامپیوتر بیش از داشتن یک کامپیوتر آشکار برای شما مفید است. بسیاری از فرایند تصمیم گیری خود را بر روی چیزهایی مانند مقدار استفاده می کنید کامپیوتر شما بستگی دارد. چه چیزی شما را به استفاده از کامپیوتر خود را برای. چه نوع نرم افزار استفاده می کنید و همچنین آنچه که شما از تجهیزات کامپیوتری خود را انتظار می رود.

مزایای استفاده از اجاره PC

هنگامی که شما اجاره PC را انتخاب کنید برخی از مزایای وجود دارد که به ذهن می آیند. اولین و مهمترین، شما لازم نیست که به مجبور به پرداخت مبلغ زیادی از پول جلو. البته بسیاری از فروشگاه های کامپیوتر خطوط اعتباری برای تامین مالی از کامپیوتر خود را ارائه دهند، اما برای کسانی که رتبه اعتباری بالا نیست، این گزینه ممکن است در دسترس باشد. بنابراین اگر شما مقدار زیادی از پول اضافی نیست برای استفاده از قبل از خرید یک کامپیوتر جدید، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن PC اجاره.

در مرحله دوم، با همان قیمت استاندارد، اکثر فروشگاه های اجاره کامپیوتر شما را به گزینه ای برای اجاره یک کامپیوتر رومیزی، کامپیوتر بازی و یا تبلت به جای شارژ مقدار ظالمانه از پول برای مدل های قابل حمل تر و یا قابل انعطاف است. بنابراین مهم نیست که اگر شما می خواهید همه در یک کامپیوتر و یا یک کامپیوتر رومیزی یا یک قرص PC، شما نمی خواهد باید در مورد پرداخت های ماهانه بزرگ و هزینه های مالی متصل به آنها که نمونه ای از بسیاری از خطوط اعتباری نگران باشید.

یکی دیگر از طرف دیگر اجاره کامپیوتر است که شما لازم نیست که در مورد هر یک از نگهداری یا تعمیر و نگهداری از کامپیوتر خود نگران باشید. بر خلاف داشتن یک کامپیوتر، یک کامپیوتر اجاره به شما بخواهد که برای ارتقاء، و یا نرم افزار های امنیتی، هزینه خدمات و یا دیگر خدمات اساسی پرداخت. همه از این می آید استاندارد با اجاره PC و می تواند شما صدها هزار دلار در سال صرفه جویی

خوب دیگر این است که بسیاری از اجاره کامپیوتر با لوازم جانبی کامپیوتر و قطعات کامپیوتر که تولید کنندگان معمولا بر روی کامپیوتر خود نصب استاندارد آمده است.؛ هیچ هزینه اضافی.

معایب اجاره PC

PC اجاره ای نیز معایب آن است. این خدمات عبارتند از این واقعیت است که شما تجهیزات کامپیوتر شما خود را ندارد. مهم نیست که چقدر شما را دوست دارم، شما آن را خود. در حالی که برخی فروشگاه های اجاره کامپیوتر شما گزینه ای برای خرید کامپیوتر خود را بعد از اجاره برای یک طول مشخصی از زمان را، اگر شما به دنبال خرید یک کامپیوتر، خرید یکی از طریق فروشگاه اجاره کامپیوتر شما ممکن است در واقع شما پول بیشتری هزینه در دراز مدت از آن مجبور به خرید تجهیزات جدید است.

مورد دیگر به خاطر داشته باشید این است که اگر شما توقف پرداخت پرداخت اجاره خود را، این شرکت اجاره PC خواهد آمد دوباره ادعا اموال خود را نسبتا به سرعت. این به این معنی است که شما نیاز به ماندن در بالای پرداخت های ماهانه خود را اگر شما می خواهید به استفاده از تجهیزات.

در نهایت، اجاره کامپیوتر تمایل دارند که انواع قطعات، نرم افزار و دیگر تجهیزات که مدل های کامپیوتری جدید ندارد . آنها ممکن است کمی پشت بار در نرم افزار و یا عامل سرعت خود را اجرا کنید. البته اگر شما تنها در حال حاضر در اینترنت و یا استفاده از آن برای چک کردن ایمیل و یا انجام تکالیف سپس این یک مشکل نیست. با این حال اگر شما به دنبال برای بازی های کامپیوتری، و یا چیزی است که تا دقیقه، شما ممکن است یک زمان سخت با یک کامپیوتر اجاره کرده اند، بنابراین بررسی PC جهان را ببینید اگر خطوط از کامپیوتر و رایانه های ارائه شده توسط شرکت اجاره خود را به انواع هستند از کامپیوتر و رایانه شما به دنبال برای.

چه اجاره PC به معنی برای شما

بسته به نیازهای شما، اجاره یک کامپیوتر می تواند صرفه جویی فوق العاده ای به امور مالی شخصی یا کسب و کار خود را به معنای . با داشتن نیست به پرداخت پول نقد به پایین و یا هزینه های مالی ماهانه بزرگ شما در واقع می توانید خود را یک معامله خوب از پول را نجات دهد، اما دوباره، بسته به نیاز خود، PC اجاره برای شما نیست، همین دلیل است که شما همیشه باید مشق شب خود را قبل از ساخت یک انجام تصمیم گیری است.


buy vpn

Source by Justin C Leong

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *