ویژگی های یک ماشین فاکس

تنوع از توابع است که امروز، دستگاه های فکس انجام آنها را به دفاتر مدرن ضروری است. آنها به عنوان پرینتر، دستگاه های کپی، بازیاب و تلفن دو برابر شود. همه این وظایف بدون زحمت ارسال ایمیل و گرفتن outs چاپ انجام می شود. اسناد را می توان ارسال و بازیابی در کلیک یک دکمه. این دستگاه ها بسیار سریع هستند و معمولا طول می کشد ۳ ثانیه برای انتقال یک صفحه را با سرعت از حدود ۱۴۴۰۰-۳۳۶۰۰bps. خودکار شماره گیری مجدد تضمین می کند که فکس به گیرنده بدون هیچ گونه تاخیر فرستاده می شود اگر / تلفن خود بیش از حد شلوغ است.

پیام را می توان دریافت و ارسال و دریافت و کپی دیسک بر روی کاغذ ساده دارای وضوح با کیفیت بسیار بالا و وضوح حیرت انگیز. عملکرد دستگاه کپی بر روی دستگاه این امکان را برای به دست آوردن بیش از هشت ده ها نسخه تقریبا بلافاصله و آن را از ظرفیت های داخلی برای ذخیره حدود ده صفحه ده برای بیش از چهل ساعت. اندازه مواد به فکس می شود می تواند اصلاح شود و تنظیم به تناسب در A-4 اندازه کاغذ با استفاده از تابع انتقال حرارتی. فشردگی از این دستگاه، استیل خود را در ترکیب با سبکی قلم و دفترچه یادداشت تضمین می کند که آنها می توانند در بالای میز خود را با حداقل درد مناسب! آنها مقدار بسیار کمی از انرژی را مصرف و بسیار کاربر پسند.

برخی از ویژگی های جدید شامل فکس انتقال حرارت است که اقتصادی تر و مقرون به صرفه در دراز مدت در نظر گرفته. برای در چیزی است بدون نیاز به خرید کارتریج های جوهر برای چاپ بر روی کاغذ وجود دارد. در عوض، کاغذ حرارتی این قدرت را دارد ذخیره جوهر و حرارت تولید شده کمک خواهد کرد تا در آن چاپ برداشت در به کاغذ. این یک مفهوم جدید و یک است که ابتلا به بسیار سریع است. فکس حرارتی دارای یک تلفن همراه در آن است و می تواند مانند تلفن معمولی زمانی که آن را در حالت فکس تنظیم نشده استفاده می شود. ذخیره سازی مرکز حافظه تا کارآمد است که آن را می توانید ذخیره تا حافظه ۱۵ صفحه در یک زمان است. این خوبی کار می کند زمانی که شغل فله فکس دارند انجام می شود.

آنها همچنین دارای یک حالت تصحیح خطا که تسهیل معکوس آسان خطاهای هنگام فکس از دسترسی از راه دور از طریق تلفن در یک مسافت طولانی انجام می شود. آنها همچنین ممکن است از انواع مختلف از مکان اداره می شود. شکر و تخم مرغ در بالای کیک است که آن را می توانید فکس به مکان های مختلف (بیش از صد!) در همان زمان بدون هیچ گونه تاخیر آنچه را ارسال کنید. از دیگر ویژگی های آلو شامل شماره گیری سریع، شماره گیری گروهی و زنگ های تماس گیرنده مشخص برای شناسایی در توابع تلفن خود و تصویربرداری TWAIN برای به اشتراک گذاری عکس ها و نقاشی. این یکی از ویژگی های است که می تواند برای معماران در به حداقل رساندن کار خود را بسیار مفید است.


buy vpn

Source by Victor Thomas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *