چقدر هزینه کرایه یک کامپیوتر و یا لپ تاپ؟

پنتیوم ۴ کامپیوترهای رومیزی به طور کلی کمتر در هر واحد از نوت بوک و لپ تاپ اجاره. هزینه های طول زمان، مکان، مشخصات و در دسترس بودن محصول متفاوت است. اجاره کامپیوتر ماهانه هزینه کمتر در هر روز بیش اجاره روزانه.

مدت زمان

بسیاری از شرکت های اجاره کامپیوتر شارژ روزانه، نرخ هفتگی و یا به نرخ ماهانه. فناوری آژانس های مسافرتی، که کتاب رزرو اجاره کامپیوتر در سراسر جهان، گزارش می دهند که پنتیوم ۴ دسکتاپ اجاره کامپیوتر شروع در حدود ۱۴۹ $ در هفته در بسیاری از بازارها در ایالات متحده و کانادا است. بر اساس خصوصیات کامپیوتر، در دسترس بودن و محل مورد نیاز، قیمت می تواند ۲۰٪ تا ۳۵٪ پایین تر یا بالاتر.

اجاره ماهانه به طور معمول حدود ۲۲۵ $ است، اما هنوز هم بر خصوصیات، در دسترس بودن و محل تحویل وابسته است.

محل سکونت: ساختمان اداری و یا مرکز کنوانسیون

کنوانسیون تحویل مرکز به طور کلی گران تر از ارائه به یک آدرس کسب و کار. اغلب می توانید از نزدیک در پارکینگ و دسترسی آسان به اتاق زایمان / نصب و راه اندازی. مجموعه مرکز کنوانسیون نیاز به یک تلاش هماهنگ از هر دو شرکت اجاره و شرکت دریافت تجهیزات در مرکز کنوانسیون. اغلب تحویل مرکز کنوانسیون هستند بیشتر وقت گیر و پر هزینه برای ارائه، نصب و وانت پس از آن.

مشخصات

به طور معمول یک اجاره کامپیوتر شامل یک اینتل پنتیوم ۴، کامپیوتر در حال اجرا ویندوز XP. رم استاندارد ۲۵۶ به ۵۱۲MB، ۳۰GB یا دیسک های سخت بزرگتر است. مشخصات کامپیوتر عالی هزینه بیشتر به اجاره. به عنوان مثال: اگر شما نیاز به پیشرفته کارت گرافیک، رم بیشتر، یک سیستم عامل های مختلف و یا نصب نرم افزار، کامپیوتر نرخ اجاره افزایش خواهد یافت

در دسترس

عرضه و تقاضا مسائل در کامپیوتر به بازی آمد. کسب و کار اجاره بیش از حد. تامین را می توان با تعداد رقبا و کامپیوتر کل واحدهای اجاره (شناخته شده به عنوان یک استخر اجاره) در یک منطقه بازار داده شده است.

قرن ۲۱

این قرن، صنعت اجاره تر است پیچیده و پویا از آخرین. نوآوری محصول جدید مانند ۸۲ "پلاسما صفحه نمایش صفحه نمایش مسطح، و پردازنده های دو هسته ای، برای اجاره در دسترس هستند. معنی محصولات بیشتر پیچیده حوادث شرکت های بزرگ بهتر است. اگر شما هنوز هم با استفاده از یک نوت بوک های قدیمی به اجرا ارائه پاورپوینت خود را در نظر بگیرید پله تا بیشتر تکنولوژی مدرن همراه با محصولات از شرکت های اجاره کامپیوتر است.

اجاره برای پروژه ها و ذخیره

اجاره مناسب برای شرکت های استخدام کارکنان موقت، حضور در کنفرانس ها، نمایشگاه، ارائه آموزش کامپیوتر و درگیر در پروژه های حسابداری / امور مالی است این شرکت، هزینه را کاهش، استفاده کمتر از سرمایه، و تعمیر و نگهداری و ارسال کردن هزینه ها.


buy vpn

Source by John Beagle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *