چگونه تکنولوژی مدرن پیشبرد

با هر موج جدیدی از پیشرفت فن آوری آن را دشوار است به یاد داشته باشید آنچه که زندگی قبل از تکنولوژی "قدیمی" تحت سلطه بود. در مورد واکمن فکر می کنم. در آن زمان اختراع شد مردم ارائه این فرصت را به موسیقی یا کتاب های صوتی خود را با آنها در هر کجا که رفت. اولین نسل از واکمن کاملا سنگین بود، اما آنها به زودی متوجه چگونه به آنها کوچکتر است.

پس از آن آمد لوح فشرده، ارائه فرصت به جست و خیز به یک مسیر خاص و یک صدا با کیفیت بهتر. به زودی کاست واکمن فراموش شده بود. در همان راه، سی دی واکمن یا دیسکمن به زودی منسوخ شده توسط دستگاه پخش MP3 ساخته شده است. این دستگاه فرصتی برای گوش دادن به چند آلبوم، همه در درون یک دستگاه بزرگتر از یک بسته سیگار ارائه شده است.

در حال حاضر ما به نظر می رسد مانند جهان در نوک انگشتان ما، کاملا به معنای واقعی کلمه. ما قادر به گوش دادن به مجموعه موسیقی ما کل، دانلود آهنگ های جدید در حال حرکت، موسیقی را تماشا در یوتیوب و یا تلویزیون، نگاه کردن به هر اطلاعاتی که در مورد هنرمندان را بر روی اینترنت را انتخاب کنید همه در یک دستگاه که اتفاق می افتد به تلفن، دوربین ما، مرکز ایمیل در میان بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر بیشتر است.

آیا تا کنون فکر چه چیزی باعث این چیز ممکن است. پیشرفت مستمر در هیچ بخش کوچکی است که به ارتش از دانشمندان و مخترعان که تشنگی به طور مستمر چیز بهتر است. پل اسلر در سال ۱۹۳۶ ایجاد اولین برد مدار چاپی (PCB). این عملکرد داخلی الکترونیکی است که دستگاه را فعال کنید برای تبدیل شدن به کوچکتر و ارائه قابلیت های بیشتر و بیشتر هستند. بدون آنها ما را نداشته اند حتی قادر به دیدن توسعه اولین واکمن همه کسانی که سال پیش بوده است. از آن زمان، مخترعان را توسعه داده اند و دوباره توسعه راه بیشتر و بیشتر به منظور بهبود تکنولوژی دقیقه ای که ما را برای اعطا و هر روز طول بکشد.

سعی کنید تصور کنید نیاز به توضیح چه گوشی های هوشمند خود را می توانید به کسی که در به خواب رفت انجام سال ۱۹۸۰ و به تازگی از خواب بیدار شده! آنها فکر می کنم شما کاملا دیوانه بود. وقتی اختراع رادیو، مارکونی تقریبا برش شد و به یک بیمارستان روانی به عنوان هیچ کس نمی توانست مفهوم از امواج رادیویی و استفاده از آنها در ارتباط درک فرستاد. خوشبختانه، او بود و نه رادیو یکی از فن آوری که جهان برای بهتر شدن تغییر بود.

بنابراین، دفعه بعد که شما انتخاب کنید تا گوشی شما، گوش دادن به برخی موسیقی بر روی دستگاه پخش MP3 خود را یا انجام هر کاری است که دستگاه های الکترونیکی است، حتی اگر آن را شستشو است، فکر می کنم در مورد این واقعیت آن همه با برخی از افراد بسیار باهوش و کمی قدیمی مدار چاپی هیئت مدیره امکان پذیر شد!


buy vpn

Source by Timothy Tavender

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *