کوکی ها اینترنت – آیا آنها مضر

بسیاری از مردم این سوال که آیا کوکی ها برای رایانه های خود را مضر هستند بپرسید. پاسخ این است به طور کلی هیچ، اما نزدیک به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل است. در حالی که کوکی ها اغلب در فایل های متنی ذخیره می شود، تنها مورد استفاده برای ردیابی اطلاعات است که در حال حاضر به وب سایت های مختلف ارائه شده، و قرار است به پایان می رسد در دوره های زمانی کوتاه، می توان آنها را برای اهداف مخرب در موارد خاص استفاده می شود. شما نیاز به کار با کوکی ها – با این حال، اگر شما می دانید زمانی که به آنها را حذف کنید و هنگامی که به شما همچنان می توانید به راحتی آنها را فراهم لذت بردن از

هنگامی که کوکی ها خوب

کوکی ها توسط وب سایت و مرورگرهای برای ذخیره اطلاعات عمومی درباره استفاده از اینترنت شما استفاده می شود. اگر شما بازدید یک فروشگاه حیوان خانگی آنلاین و معمولا در محصولات گربه نگاه کنید، ذخیره خواهد یک کوکی که موجب صرفه جویی در تنظیمات و آهنگ که صفحات شما در نگاه کنید، نه تنها گفتن این شرکت چه مشتریان خود در حال مشاهده خود را نصب کنید، اما به شما نتایج در هدف قرار صفحه اول.

علاوه بر این، مرورگر کوکی استفاده برای ذخیره اطلاعات ورود که ممکن است شما خواهید را وارد کنید بارها و بارها. اگر شما تا به حال در زیر فرم ورود کلیک بر روی "نجات رمز عبور" را فشار دهید، شما در حال نصب یک کوکی بر روی کامپیوتر خود که به طور خودکار رمز عبور خود را وارد کنید را به زمینه. برای کسانی که با ورود به سیستم چندگانه، این می تواند صرفه جویی مناسب و زمان است.

علاوه بر این، اطلاعات حجیم مانند آدرس IP و تنظیمات مرورگر برای یک وب سایت را می توان در یک کوکی ذخیره می شود، صرفه جویی در زمان در هنگام بارگذاری یک وب سایت شما اغلب مراجعه کنید. به طور کلی، کوکی ها به عنوان یک میانبر برای بارگذاری اطلاعات است که شما در حال حاضر به یک وب سایت ارائه شده، ارائه هیچ خطر امنیتی به خوبی شناخته شده است، وب سایت های ایجاد استفاده می شود.

هنگامی که کوکی ها بد هستند

آن در وب سایت است که به خوبی شناخته شده نیست و ثابت شده است که کوکی ها ممکن است تبدیل به یک نگرانی است. از آنجا که می توان آنها را بدون اطلاع شما نصب، کوکی ها را می توان با یک شخص ثالث از یک وب سایت است که کمتر از حد مطلوب نصب شده است. اگر شما وارد کردن اطلاعات ورود در یک وب سایت است که نصب یک کوکی بر روی کامپیوتر خود را برای اهداف مخرب، که فردی پس از آن می توانید اطلاعات ذخیره شده در آن کوکی و سعی کنید به استفاده از آن به سرقت دیگر اطلاعات خود را. این است که به راحتی در اکثر موارد با تنظیم سطح امنیت بالاتر نیست، نیاز است که مرورگر شما قبل از ذخیره کوکی ها به مرورگر شما و یا دیسک سخت بپرسید حل شده است.

یکی دیگر از راه های ممکن که در آن کوکی می تواند تاثیر منفی بر کامپیوتر خودتان است زمانی که آنها بر روی هارد دیسک خود را برای مدت زمان طولانی ذخیره می شود. به طور کلی، این اطلاعات را امن وجود دارد به دلیل آن فایل های متنی غیر اجرایی است. با این حال، اگر تروجان یا نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، ممکن است ممکن است برای آن برای دسترسی به این کوکی ها و شروع به بازیابی ورود به سیستم، ایمیل، و اطلاعات شخصی شما و ارسال به هر کس نصب نرم افزارهای جاسوسی.

بودن ایمن با کوکی ها

کوکی ها لازم برای اجرای یک مرورگر اینترنت می باشد. آنها آن را ممکن است برای بازدید ترین وب سایت و در واقع می تواند سرعت و تجربه مرور خود را امن تر است. برای راحت تر و امن تر با آنها بر روی کامپیوتر شما، شما باید مرورگر خود را به حذف کوکی ها را به صورت منظم گذاشته شده است. برخی ممکن است تا ۳۰ یا ۶۰ روز به طور خودکار ذخیره می شود. با یک ابزار حریم خصوصی شخص ثالث و یا با تنظیم مرورگر هر روز آنها را حذف کنید، شما می توانید آنها را از هارد دیسک شما را حذف قبل از هر کسی می تواند دسترسی و استفاده از اطلاعات شما. در ترکیب با یک ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی و عادات مرور معقول، شما می توانید از اثرات منفی ممکن غلبه بر این کوکی ها ممکن است بر روی شما و حفظ حریم خصوصی کامپیوتر شما را داشته باشد.


buy vpn

Source by Jeff Wilson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *